Sohbet Siteleri

Sarmaş Dolaş : Sarmasdolas.tv

Kuruluş: Mayıs, 2010

Sarmaş Dolaş, Türkiye'nin en eski görüntülü sohbet sitelerinden biridir. Sarmasdolas.tv adresinden hizmet vermektedir. 12 senedir canlı sohbet hizmeti veren Sarmasdolas.tv'ye hem desktop hem de mobil site üzerinden giriş yapılabilmektedir. Sarmaş Dolaş'ın, ayrıca google play store ve apple store üzerinde uygulaması da bulunmaktadır. Dileyen kullanıcılar uygulama üzerinden de Sarmasdolas.tv'ye giriş yapabilirler.

Sarmasdolas.tv, Sarmaş Dolaş sitesinin resmi giriş adresi olduğu gibi, Sarmaş Dolaş'ın herhangi bir yan ya da model ortak giriş sitesi bulunmadığı için tüm modelleri bu adres üzerinden görülebilir.

Sarmaş Dolaş Mobil Sarmaş Dolaş Desktop

Artıları

Sarmaş Dolaş'ın hızlı arayüzü, 10 yılı aşkın deneyimi, en yüksek yayıncı sayılarından birine sahip olması gibi önemli artıları bulunmaktadır. Ayrıca hatalı ödeme ve teknik sorunlarda hızlı çözüm üreten bir canlı destek servisine de sahip olduğunu uzmanlarımız test ederek deneyimledi.

Eksileri

Arayüzünün eski kalması tek eksik noktası olarak sayılabilir.

Sarmaş Dolaş hakkında kullanıcı yorumları

 1. Ahmet A.

  Ahmet A.

  6 Ekim, 2022

  Son zamanlarda biraz pahalanmış olsa da en çok model bu sitede olduğu için sürekli kullanıyorum.

 2. Sevda A.

  Sevda A.

  5 Ekim, 2022

  Bir çok sitede model olarak çalıştım. Sarmaşdaki üye sayısı çok fazla. Bazı sorunları var malesef ama idare ediyor. Üye sayısı fazla olduğu için sonuç olarak paranızı kazanıyorsunuz.

 3. Bekir Ç.

  Bekir Ç.

  1 Ekim, 2022

  Başarılı bir görüntülü sohbet sitesi, sarmasdolas ile bir kaç arkadaş edindim, umarım daha da geliştirirler, şuan için pek bir sorun görmedim yayıncı kadrosu biraz daha genişlerse daha iyi olur, başarılar.

 4. Sami Ü.

  Sami Ü.

  11 Eylül, 2022

  Arada sırada uğruyorum, güzel bir yer daha da iyi olabilir canlı sohbet olarak alanında çok siteye göre daha iyi ufak tefek pürüzler ile karşılaştım ama düzeltilebilir şeyler olduğu için pek önemsemedim, bu arada tanismak isteyenler bana yazabilir kızlar.

 5. Harun T.

  Harun T.

  26 Ağustos, 2022

  Gece gece can sıkıntısından ne yapacağımı bilmediğim için sarmasdolas a girdim, can sıkıntımı giderdim, biraz daha fazla zaman geçirmek istiyordum ama yayıncılar doluydu, boşta yayıncı bulamadım, daha iyi olabilir yinede o an için can sıkıntımı giderebildiğim için mutluyum güzel yer.

 6. Arzu N.

  Arzu N.

  2 Ağustos, 2022

  3 yıllık modelim. Hiç bir sorun yaşamadım. Güvenebilirsiniz arkadaşlar.

 7. Onur A.

  Onur A.

  21 Temmuz, 2022

  Sarmasdolas da arkadas bulamadım henüz aktif kullanımını görüyorum ama ya benden kaynaklı ya siteden kaynaklı anlamadım, bir kaç gündür sık sık giriyorum eğer arkadaş bulursam deneyimlerimi aktaracağım şimdilik bir sorun gözükmüyor.

Sen de yorum yap