Rastgele Sohbet Siteleri

Chatrandom : Chatrandom.com

Kuruluş: Şubat, 2011

Chatrandom, rastgele bir şekilde insanlar ile iletişime geçmenin en popüler hizmetlerinden bir tanesidir, Bu uygulama sayesinde, internet üzerinden yabancılarla iletişim kurabilir, harika bir sohbet ortamına dahil olabilirsiniz. Yeni insanlar ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek adına geliştirilmiş görüntülü sohbet sitesi, standart sohbet yöntemleri ve iletişim araçlarını kullanmanıza olanak tanır. Chatrandom flört uygulamasının yardımı ile iş yerinizde, bulunduğunuz mevkiide, ya da gittiğiniz her hangi bir yerde asla tesadüf edemeyeceğiniz, denk gelemeyeceğiniz insanlar ile tanışabilirsiniz.

Chatrandom Görüntülü Sohbet Uygulaması 2011 yılında piyasaya sürüldü, O zamanlarda büyük bir başarı ivmesi yakalayarak milyonlarca kişiyi bir arada eşleşme mantığı ile sohbet etmelerini sağladılar. Hem bilgisayar hemde mobil cihazlar ile uyumlu olarak çalışmakta olan random chat uygulaması, oldukça başarılı bir performans sunmaktadır.

Artıları

Rastgele eşleşme mantığı ile sohbet etmek için kameralı sohbet, arama seçeneklerinde konuşacağınız eşleşeceğiniz kişinin cinsiyetini filtreleyebilirsiniz sadece erkekler ve kadınlar olarak ayrıştırılabilir, sanal dünya'da ev partileri oluşturabilirsiniz. Aramalarınızda konum filtreleri uygulayabilir, yalnızca bölgenizde bulunan bekar kadınlarla sohbet, bekar erkeklerle sohbet gibi seçenekler bulunmaktadır. Kullanıcı kitlesi bakımından oldukça tatminkar bir rakamı bulunmakatadır, Dünyanın her yerinden katılımcı yoğunluğu bulunur. Site yöneticileri, sahtekarlık yapanları takip engellediği için platform kalitesi artıyor.

Eksileri

Bazı özellikleri kullanıcılardan ödeme aldıklarında aktif olur. Kullanıcılar, hata sebebi yanlışlıkla yasaklanabiliyor. Rastgele sohbet mantığı ile çalıştığı için kiminle görüşeceğiniz tamamen şansa bağlı.

Etiketler:

Chatrandom hakkında kullanıcı yorumları

 1. Ayla U.

  Ayla U.

  3 Ağustos, 2022

  Arkadaşlar açık konuşmayı seven birisiyim ve açık açık söylüyorum gerçekten samimiyete dayalı bir kişi ile tanışmak istiyorum ancak lütfen görüntülü sohbete geldiğinizde en azından altınıza bir don giyin, bu şekilde çok itici oluyorsunuz ve arka planda kamera açık olduğunda gerçekten rahatsız oluyorum.

 2. Selman G.

  Selman G.

  21 Temmuz, 2022

  Omegleye benziyor ama sanırım omegle chat random'dan esinlenmiş diye duydum, aslında vakti zamanında çok popülerdi bu tarz siteler bugün yine popülerler ancak ben daha çok ajansların sunduğu görüntülü sohbetleri tercih ediyorum.

Sen de yorum yap