Sohbet Siteleri

Beyzam : Beyzam.com

Kuruluş: Ekim, 2009

Türkiye'nin en eski görüntülü sohbet sitelerinden biri olan Beyzam.com ikinci versiyon arayüzüyle çalışmaktadır. 13 senedir canlı sohbet hizmeti veren Beyzam.com'a hem desktop hem de mobil site üzerinden giriş yapılabilmektedir. Beyzam.com'un, ayrıca google play store ve apple store üzerinde uygulaması da bulunmaktadır. Dileyen kullanıcılar uygulama üzerinden de Beyzam.com'a giriş yapabilirler.

Beyzam.com, ayrıca, Gece34 ve Neclam gibi diğer bazı görüntülü sohbet siteleriyle aynı model arayüzünü kullanmaktadır. O yüzden bu siteler ne kadar farklı görünse de hepsinde giren modeller aynıdır. Beyzam Model olarak çalışıp bu site üzerinden para da kazanabilirsiniz.

Beyzam Mobil Beyzam Desktop

Artıları

Uygulaması olması ve mobil / desktop uyumlu arayüzü artıları arasında gösterilebilir. Her ne kadar uygulama ve responsive arayüze sahip olsa da tasarımı ve fonksiyonları çağın gerisinde kalmıştır.

Eksileri

Kullanıcı yorumlarına bakacak olursak, yönetimsel ve işlevsel bir çok hata, eksik ve yanlışa sahip. Bu sebeple kullanıcı yorumlarını baz alarak düşük puanlıyoruz.

Beyzam hakkında kullanıcı yorumları

 1. Ahu D.

  Ahu D.

  18 Eylül, 2022

  Özel yayınlarımın izlendiğini öğrendiğimde şok geçirdim. Bu gerçekten açıkalanamaz bir rezalet. Şikayet edebilcem bi yer bulursam kesin şikayet edicem. Site sahibi, admini falan hep özellerimizi izliyormuş!

 2. Semih Ö.

  Semih Ö.

  1 Eylül, 2022

  Beyzam sitesini reklamlarda görmüştüm görüntülü canlı sohbet diye ancak sadece para tuzağı. Tüm modelleri dolandırıcı gerçekten çok pişman oldum beyzam görüntülü sohbet sitesini kullanmak pişmanlıktır.

 3. Hayriye Ş.

  Hayriye Ş.

  12 Ağustos, 2022

  Bu sitede 4 ay çalıştım. Siteden de memnundum ama patron nickli bir adam benim odama gelip bana mesajlar atmaya başladı. Sonradan öğrendim ki sitenin sahibiymiş. Öyle olunca bıraktım. Keşke böyle bir sahibi olmasaydı belki çalışıyor olurdum halen. Ama birinin sizi sürekli izlediğini bilmek çok kötü birşey.

 4. Harun T.

  Harun T.

  7 Ağustos, 2022

  Bu siteye para harcayağıma paramı gider kovaya atar yakarım arkadaş. Her gün bi sürü bot hesaptan mesaj geliyor. Gidiyorsun bakıyorsun öyle bir model yok ya da kız diyor ki bunu ben yazmadım. 100 lira çekiyorsun kartından 104-105 çekiyor. Tam dolandırıcılık.

 5. Sevgi N.

  Sevgi N.

  2 Ağustos, 2022

  Mustafamıdır nedir bir patronu var zaten nicki de patron herifin. Modellik yaptığımda hep odama gelip duruyordu. Girmeyin odama deyince hesabımı kapattı paramı da ödemedi. Uzak durun kızlar.

 6. Mahmut Y.

  Mahmut Y.

  21 Temmuz, 2022

  Bu siteyi kim övüyorsa sahibidir ya da çalışanıdır. Tamamen yalan dünya. Modelleri sahtekar, destek desen cevap veren yok. Bot bot mesajlar. Bir kere süre alıyosun kartından 3 kere çekiyor, iade ettiremiyosun. Şaka gibiler.

Sen de yorum yap