Sohbet Siteleri

CafeCanlı : Cafecanli.com

Kuruluş: Eylül, 2011

CafeCanlı, 12 senedir yayın hayatında olan, Türkiye'nin en kaliteli Görüntülü Sohbet sitelerinden bir tanesidir. 3. versiyon yazılımına 2021 yılında geçmiş olan CafeCanlı, mobil ve desktop tarayıcıların yanı sıra uygulamasıyla da kullanıcılarına hizmet vermektedir. Türkiye lokasyonlu kurumsal firma tarafından yönetilen site, talebimiz doğrultusunda audit yapmamıza izin vermiş ve birebir yayınların 3. şahıs ya da şirket çalışanları tarafından izlenemediğini ıspatlamıştır.

Kullanıcı dostu arayüzünün yanı sıra fiyat politikasıyla da en yüksek yayıncı kazançlarını sağlamakla beraber, en düşük kredi satış fiyatlarıyla da değerlendirmemizde, Cafecanli.com açık ara önde yer aldı. CafeCanlı Model olarak çalışıp bu site üzerinden para da kazanabilirsiniz.

CafeCanlı Mobil CafeCanlı Desktop

Artıları

En uygun satış fiyatları. En yüksek yayıncı ödemeleri. Kullanıcı dostu arayüz. Desktop da başka hiç bir sitede olmayan anlık mesajlaşma modülü. Son derece kullanışlı hikaye modülü. Takip - Takipçi sistemi. 7/24 Canlı ilgili ve bilgili destek. E-Posta ile VIP müşteri desteği. Premium üyelik ile gelen ekstra özellikler.

Eksileri

Yayıncıları çok kaliteli ve eğitimli kitleden oluşuyor olsa da bazı rakiplerine göre sayıca daha az yayıncı online oluyor. Her geçen gün yayıncı sayılarını artırdıklarını düşündüğümüzde bu durumuda kendi lehlerine çevireceklerini öngörmekteyiz.

CafeCanlı hakkında kullanıcı yorumları

 1. Tansu H.

  Tansu H.

  4 Ekim, 2022

  10 yıldır kullandığım bir site. Gerek site özellikleri, gerek müşteri destekleri ile muhteşemler. Umarım hizmetlerine bu kalitede devam ederler. Güvenle kullanabilirsiniz.

 2. Hüseyin G.

  Hüseyin G.

  1 Ekim, 2022

  Ohoo 5 sene olmuş üye olalı. Ne muhabbetler ettim ne hatunlarla tanıştım. Allah için ne dolandırıcısı denk geldi ne illeti. Yayıncılarına çok dikkat eden bir site. Boş beleş kalitesiz tipler bulamazsınız o açıdan çok iyi.

 3. Cemil B.

  Cemil B.

  12 Eylül, 2022

  Cafe canli sitesine google'dan gelmiştim ve gerçekten o kadar çok zaman geçirmişim ki nasıl geçtiğini anlamadım zamanın, kaliteli hizmet sundukları aşikar, severek kullanıyor, tavsiye ediyorum.

 4. Muhsin Ç.

  Muhsin Ç.

  3 Ağustos, 2022

  İnternette dolaşırken kızlarla tanışabileceğim canlı sohbet sitesi aradığımda cafe canlı reklamı ile karşılaştım bugüne kadar çok çevirimiçi bayanlarla sohbet sitelerine girdim ama bu kalitede bir görüntü ve performansa henüz rastlamamıştım, daha iyi yerlere gelirler inşallah.

 5. Eda K.

  Eda K.

  1 Ağustos, 2022

  8 aydır Cafe Canlı'da yayıncı olarak çalışıyorum. Paramı her zaman gününde aldım. Sağolsun gerek yayıncı sorumlusu gerek destekteki arkadaşlar son derece ilgililer. Kameram çalışmadığında da yardımcı oluyorlar, ışık ayarlarımı yapmamda da. Allah sizden razı olsun.

 6. Ali Y.

  Ali Y.

  3 Temmuz, 2022

  Biraz daha model olsa çok iyi olur. Seviyorum sizi güzel çalışıyorsunuz.

Sen de yorum yap