Rastgele Sohbet Siteleri

Ome TV : Ome.TV

Kuruluş: Eylül, 2015

OmeTV Omegle alternatifi olan, görüntülü rastgele sohbet uygulamasıdır, Ome tv konuştuğunuz kişinin nerede olduğunu bilmenizi sağladığı gibi yabancılarla keyif dolu bir video görüşmesi gerçekleştirebilir, gerçek zamanlı yayın akışına sahip bir kameralı sohbet yapabilirsiniz. Ometv çalışma mantığı kaydırma işlemi ile birlikte, eşleşme mantığına dayalı olarak çalışır, rastgele bir görüntülü sohbet başlatarak, Dünya üzerinden bağlı olan milyonlarca kullanıcı ile eşleşebilir, özel filtre seçenekleri ile görüşmelerinizi ve tercihlerinizi filtreleyebilirsiniz.

Ome TV hem mobil uygulama aracılığı ile hemde web tarayıcıları vasıtası ile kullanılabilir bir özelliğe sahiptir, cihazlarınızdan kamera ve mikrofon erişimlerinizi verdiğiniz de kolay bir şekilde başlatabilir, hemen bir sohbet arkadaşı bulabilirsiniz.

Artıları

Hizmet tamamen ücretsizdir, bu nedenle herhangi bir özellik için ekstra ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Siteye kayıt gerekli değildir. Birkaç tıklamayla yeni insanlarla sohbet ediyorsunuz. Koronavirüs pandemisi ve karantina koşulları sırasında daha da artan gerçekten büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. Sitede neredeyse eşit sayıda kadın ve erkek kullanıcı mevcuttur. Anonimlik ve gizlilik Ome tv, kullanıcılarından herhangi bir veri toplamaz.

Eksileri

Cinsiyet veya coğrafi filtre yok, yalnızca dilinizi seçebilirsiniz. Neredeyse en etkili ılımlılık. Diğer bazı platformlardan daha iyidir, ancak yine de ideal olmaktan uzaktır. Omegle'ın yalnızca bir web sürümü vardır. Resmi bir mobil uygulama yok ve bunların gelecekteki gelişimi hakkında çok az somut bilgi bulunmakta. Bugün biraz asezgisel olmayan biraz modası geçmiş bir tasarıma sahiptir. Oldukça fazla sayıda sahte, bot ve reklam hesabı mevcuttur.

Ome TV hakkında kullanıcı yorumları

 1. Selim G.

  Selim G.

  15 Ağustos, 2022

  Ome tv ile omegle aynımı hep karıştırıyorum ancak girdiğim iki platformda farklı anladığım akdarıyla ayrı uygulamalar, omegle alternatifiymiş birisi ama hangisi orjinal bilemedim güzel sohbet tşk.

 2. Ayla T.

  Ayla T.

  13 Temmuz, 2022

  Ya bazı erkekler neden çıplak çıkıyor kameraya anlamıyorum, bir kere efendi gibi giyinip bizim gibi süslenip püslenip çıksanız belki biraz olsun şansınız artar, burdan erkeklere sesleniyorum lütfen düzgün takılın bu tarz siteler gerçekten çok iyi en azından konuşacak arkadaş buluyouz.

Sen de yorum yap