Sohbet Siteleri

Gece 34 : Gece34.com

Kuruluş: Ocak, 2016

Beyzam sitesinin bir alt sitesi olması dolayısıyla aynı modellerin listelendiği, aynı arayüz ve yazılımın kullanıldığı Gece34 için Beyzam sitesi için yaptığımız analiz ve incelemelerin aynısını tekrarlamamız gerekecek. Bu sebeple Beyzam site incelemesini okumanızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Gece34 gibi Neclam ve Asiye siteleri de aynı mantıkla çalışmaktadır.

Gece 34 sitesinin resmi giriş adresi Gece34.com ve Gece34.net siteleridir. Başka adreslerden giriş yapmak hesabınızın çalınmasına sebep olabileceği için dikkatli olmanızı öneririz.

Gece 34 Mobil Gece 34 Desktop

Artıları

Sektörün sadece Türkiye'de değil, dünyadaki en eski sitelerinden biri olması. Son derece tecrübeli ve deneyimli yönetim ve destek ekibi. Uzun yıllardır yayın yapan tecrübeli yayıncı kadrosu.

Eksileri

Eski kalmış kullanıcı dostu olmayan arayüz.

Gece 34 hakkında kullanıcı yorumları

 1. Ahmet F.

  Ahmet F.

  11 Eylül, 2022

  3 kere dakika satın aldım bu lanet siteden, üçünde de fazla para çekti. 50 kere desteğe gittim ilgilenen yok. Bir daha öldürseler bulaşmam.

 2. Zeki Ç.

  Zeki Ç.

  6 Eylül, 2022

  Burada giren her model 2-3 sitede birden özele giriyor. Aptal gibi paranızı kaptırmayın arakdaşlar. Kadın benle konuşurken yan tarafta başka sitede başkasıyla konuşuyor. Adam kandırıyorlar akılları sıra.

 3. Hüseyin A.

  Hüseyin A.

  11 Ağustos, 2022

  İyi ki bir mailimizi verdik arakdaş. Artık bana e-posta atmayın diye mail atıyorum sallamıyorlar, desteğe yazıyorum küfür ediyorlar. Bu adamları denetleyen bir kurum yok mu ya? Cimere şikayet edicem sonunda.

Sen de yorum yap