Sohbet Siteleri

Canlı Alem : Canlialem.com

Kuruluş: Ekim, 2009

Yayın hayatına devam eden görüntülü sohbet siteleri arasında en eskilerden biri olan Canlı Alem, son dönemde biraz az yayıncıya sahip görünse de, sektörün en deneyimli yönetim ve teknik destek ekipleri tarafından yönetilmektedir. Zaman zaman yayıncı sayısında değişiklikler yaşayan Canlı Alem, uzun yıllar sektörün zirve markalarından biri olarak yayın yapmıştır.

Canlialem.com, Canlı Alem sohbet sitesinin resmi giriş sayfasıdır. Kullanıcıları aldatmak amacıyla yapılmış sitelerden uzak durmak için tarayıcınıza canlialem.com yazarak Canlı Alem'e girdiğinizden emin olunuz. Canlı Alem Model olarak çalışıp bu site üzerinden para da kazanabilirsiniz.

Canlı Alem Mobil Canlı Alem Desktop

Artıları

Sektörün sadece Türkiye'de değil, dünyadaki en eski sitelerinden biri olması. Son derece tecrübeli ve deneyimli yönetim ve destek ekibi. Uzun yıllardır yayın yapan tecrübeli yayıncı kadrosu.

Eksileri

Eski kalmış kullanıcı dostu olmayan arayüz.

Canlı Alem hakkında kullanıcı yorumları

 1. Bilal S.

  Bilal S.

  22 Eylül, 2022

  2012 de Esmer Lolita diye bir kız vardı. Hiç unutmam aşık olmuştum ona. Adı Sevgiydi. Bir görüşememiştik. Halen içimde uktedir. Sonradan duydum ki evlenmiş, çoluk çocuğa karışmış. Hayat çok ilginç ya. Canlıalem sayesinde çok dostluk kurdum çok insanla içtim, gezdim, dertleştim ama Sevgi seni unutamadım.

 2. Feridun D.

  Feridun D.

  14 Eylül, 2022

  Yıllardır internetten çevirimiçi sohbet yaparım, ama bir türlü eskiyi yad edebileceğim ortamı yakalayamadım, canlialem sitesini de deneyeceğim, inşallah buradan gerçekten arkadaş edinebilirim. Canlı yayın sohbetleri artık rastgele sohbetlere göre daha iyi bence.

 3. Osman A.

  Osman A.

  17 Ağustos, 2022

  Canlialem.com sitesinde bes yildir uyeyim, nickim osmanak kızlar bana ulasin, evlenip boşandım yeni bir arkadaş arıyorum, işimde gücümde bir insanım, ve gerçekten beni taşıyacak bir bayanla tanışmak istiyorum ciddi olan bayanlar bana ulasirsanız çok memnun olurum efendim.

 4. Ercüment E.

  Ercüment E.

  10 Temmuz, 2022

  Abi nerde o eski canlıalem yaa... Bir model kapacaz da muhabet edecez diye sayfayı yeniler dururduk. Sayenizde tekrar bi bakma fırsatım oldu çok azalmış modeller. Umarım eski günlerine dönerler.

Sen de yorum yap