Sohbet Siteleri

Derya : Derya.com

Kuruluş: Nisan, 2010

Derya.com 2010'lu yıllardan beri hizmet veren Türk canlı sohbet sitelerinden bir tanesidir. Üyelerine hem mobil hem desktop tarayıcılar üzerinden hizmet veren Derya.com'un ayrıca google play store ve apple store da uygulaması da mevcuttur. İsteyen yayıncı ve üyeleri uygulama üzerinden de Derya.com'u kullanabilir.

Derya.com, Derya sohbet sitesinin resmi giriş adresidir. Bu siteye girmek için yaptığınız aramalarda spam sitelere dikkat etmenizi ve resmi adresi kullanmanızı öneririz. Derya Model olarak çalışıp bu site üzerinden para da kazanabilirsiniz.

Derya Mobil Derya Desktop

Artıları

10 seneyi aşkın deneyim ve tecrübeli yayıncıları Derya.com'un en büyük artıları.

Eksileri

Eski kalmış kullanıcı dostu olmayan arayüz, küçük ve kullanışsız yayın ekranı Derya.com'un eksileri arasında.

Derya hakkında kullanıcı yorumları

 1. Hasan B.

  Hasan B.

  26 Eylül, 2022

  Kendilerini hiç yenilemedikleri için kullanmayı bıraktım. Eskiden güzel sitelerdendi şimdi çok eskidi.

 2. Cemil Ş.

  Cemil Ş.

  4 Eylül, 2022

  Derya.com sitesinde görüntülü sohbet ettiğimde çokda tatmin olamadım yayınlar güzel hoşda sanki sistem biraz tıkanıyor gibi geldi bana belkide benim internetimden tekrar deneyip yorum atacağım ama bu tarz sitelerin olması güzel en azından kimle konuştuğumuzu görüyoruz.

 3. Servet A.

  Servet A.

  19 Ağustos, 2022

  Valla ben interneti sadece görüntülü sohbet etmek için kullanıyorum deryamış asiyemiş , Esraymış girip bakıyorum kafama yatan bir model varsa görüşme gerçekleştiriyorum, ama tabi siteninde bilindik bir site olması gerekiyor, Derya'yı yeni duydum, umarım taleplerimi karşılayabilir.

 4. Hasan K.

  Hasan K.

  11 Ağustos, 2022

  Siz parama konar, hesabımı haksız yere kapatırsanız ben de sizi her yere şikayet ederim. Şikayetvar a da yazdım, savcılığa da şikayet edeceğim. Yok öyle hesabı kapat paramı geri verme!

Sen de yorum yap